loader image

مجتمع تجاری، اداری و تفریحی پایتخت

موقعیت پروژه

پرند، شهری تازه تأسیس استان تهران است که در زمان ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد با عنوان مسکن مهر گسترش یافت و باعث رشد جمعیتی این شهر شد. شهر پرند ٧ فاز دارد. میدان استقلال مرکز شهر پرند است و مرکز خرید و پاساژها و بازار اصلی هم در میدان استقلال واقع شده که در فاز ۲ پرند قرار دارند. این شهر در ۳۰ کیلومتری جنوب‌غربی تهران و در مسیر آزادراه تهران ـ ساوه و همچنین مجاورت با شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) واقع شده‌است.

احداث نیروگاه پرند در سال ۱۳۸۳ توسط شرکت مپنا شروع شد و آخرین واحد آن در سال ۱۳۸۵ سنکرون گردید. این شهر دارای خط مستقل راه‌آهن بوده و روزانه قطار شهری تا ایستگاه راه‌آهن تهران تردد می‌نماید.

معرفی پروژه تجاری، اداری و تفریحی پایتخت

یکی از پروژه‏‌های طراحی و اجرایی شرکت زرین کلید است که در شهر جدید پرند در زمینی به مساحت ۳۵۰۰ مترمربع و در مجاورت ایستگاه مرکزی مترو پرند واقع گردیده است. این پروژه یکی از پروژه های شاخص اداری تجاری این منطقه بوده که نقش عمده ای در تأمین رفاه شهروندان در آینده ای نزدیک خواهد داشت.

مشخصات پروژه

معرفی پروژه تجاری، اداری و تفریحی پایتخت در ۱۵ طبقه با زیربنای کل حدود ۵۲۳۶۷  مترمربع شامل ۵ طبقه پارکینگ و ۱۰ طبقه تجاری و اداری طراحی گردیده است. این پروژه دارای ۷۲ واحد اداری با زیربنای مفید حدود ۵۶۲۸ مترمربع در ۲ طبقه و ۷۵۶ واحد تجاری با زیربنای مفید ۱۱۰۴۷ مترمربع در ۴ طبقه  و ۱ طبقه هایپر مارکت به مساحت ۳۰۵۸ و یک طبقه تالار پذیرایی به مساحت ۲۶۰۹ و یک طبقه شهربازی به مساحت ۲۹۶۳ و یک طبقه سینما و سالن تئاتر به مساحت ۲۵۹۶ می باشد. ۶۰۹ واحد پارکینگ و فضاهای خدماتی از جمله نمازخانه، سرویس های بهداشتی عمومی، سرایداری و … از دیگر امکانات این مجموعه می باشد.

ویژگی ها و مزیت های پروژه

 1. نزدیکی و دسترسی آسان به معابر و گذرگاه های اصلی شهر و ایستگاه مترو
 2. سازه مستحکم و مقاوم در برابر زلزله و آتش سوزی
 3. استفاده از مصالح و تجهیزات مرغوب مطابق با استانداردهای بین المللی
 4. طراحی سیستمهای حفاظتی و امنیتی و دوربین های هوشمند مدار بسته
 5. برخورداری از سیستم های اعلام و اطفای حریق
 6. سیستم آنتن مرکزی
 7. سیستم آیفون تصویری با سیستم کدینگ و امکان ارتباط بین واحدها و نگهبانی
 8. سیستم برق اضطراری، صاعقه گیر
 9. پارکینگ طبقاتی مجهز به سیستم تهویه مرکزی
 10. سیستم های پیشرفته تهویه مطبوع
 11. دستگاه آسانسور مسافربر و باربر

آخرین وضعیت عملیات اجرایی پروژه

عملیات اجرایی در این پروژه هنوز شروع نشده و در مرحله طراحی نقشه ها می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید